KONSULTACJE

Medycyna anty-aging i terapie przeciwstarzeniowe

Klinika Stetsko to jedyna klinika w regionie stosująca zaawansowane i kompleksowe terapie przeciwstarzeniowe.

Proces starzenia jest z jednej strony czymś zupełnie naturalnym, z drugiej zaś często upływający czas niesie za sobą szereg często niepokojących zmian w organizmie. Zmianom tym ulega nie tylko nasze ciało, czy skóra twarzy, ale także, a może przede wszystkim wnętrze. U wielu pacjentów przedwczesne procesy starzenia są konsekwencją stylu życia, jaki prowadzili przez wiele lat. Nie bez znaczenia pozostają też rodzaj wykonywanej pracy oraz obciążenia genetyczne. Dlatego w naszej klinice terapie anty-age traktowane są kompleksowo, jako wypadkowa wiedzy płynącej z takich dziedzin jak dermatologia, endokrynologia, ortopedia, neurologia, jak również psychologia i genetyka. Tylko takie podejście zapewnia realną poprawę wyglądu i jakość codziennego życia.

Nowoczesna medycyna anty-aging największy nacisk kładzie na zapewnienie pacjentom komfortu fizycznego i psychicznego, oraz czerpanie radości z długiego i zdrowszego życia.

Terapie anti-age w Ustce

Ustka, dzięki uzdrowiskowemu mikroklimatowi jak również najczystszemu powietrzu bogatemu w tlen i jod, jest najlepszym miejscem dla tego typu terapii.

Indywidualne podejście do pacjentów poddawanych terapiom

Każdy z naszych pacjentów diagnozowany jest z wielką dokładnością, przez co dobór najskuteczniejszej terapii jest łatwiejszy. Działania kliniczne łączymy z poradami dietetycznymi oraz z  indywidualnie dobieranymi programami ćwiczeń fizycznych, co skraca czas do pojawienia się pierwszych oznak lepszego samopoczucia. Bez względu na rodzaj wybranej terapii, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo pacjentów.

Chcesz umówić się na konsultacje?

Zapisz się